« wróć do listy zabiegów

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesnym i przede wszystkim nieinwazyjnym systemem odmładzania i upiększania skóry. Polega na głębokim wprowadzaniu w skórę składników aktywnych najnowszej generacji, połączonych w odpowiednio dobranych proporcjach i gwarantujących optymalne efekty działania, bez konieczności stosowania igieł.

 

Tajemnicą skuteczności mezoterapii bezigłowej jest zjawisko elektroporacji, wywołane specjalną falą elektromagnetyczną, występującą pod postacią impulsów. Pod jej wpływem w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały, poprzez które preparaty aktywne przedostają się do wnętrza komórek. W zależności od potrzeb i właściwości skóry, długość oraz częstotliwość impulsów może być odpowiednio regulowana.

 

 

 

 

Cena zabiegu (twarz i szyja) 180 zł

W zakres pojedynczego programu zabiegowego wchodzi peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa oraz związana z charakterem zabiegu maska.

Zalety mezoterapii bezigłowej

Za pomocą mezoterapii bezigłowej wykonujemy wiele różnych programów zabiegów estetycznych z użyciem wysoce efektywnych substancji biologicznie czynnych. Komponuje się z nich tzw. koktajle, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących oraz regenerujących, dobieranych w zależności od potrzeb i problemów skóry pacjenta. Możemy zaproponować Państwu różnego rodzaju programy:

 • odmładzająco – regenerujący
  Kuracja dermokosmetyczna mająca na celu redukcję efektów starzenia się skóry. Bogaty skład preparatu skutecznie wpływa na syntezę różnych części komórek skóry, odpowiedzialnych za produkcję fibroblastów, kolagenu i elastyny, gwarantując efekt silnie przeciwzmarszczkowy i naprawczy.

 • liftingująco – ujędrniający
  Kuracja napinająco – ujędrniająca, mająca szczególne zastosowanie w terapiach liftingujących, przywracających właściwe napięcie i elastyczność skóry.

 • nawilżający i głęboko odżywczy
  Terapia silnie rewitalizująca i nawadniająca. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, wypełniającym przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zatrzymującym wodę. Działa on jak „molekularna gąbka” zwiększając nawilżenie i napięcie skóry i wygładzając powierzchniowe zmarszczki.

    

Przeciwwskazania mezoterapii igłowej

 • Ciąża
 • Rozrusznik serca
 • Implanty w okolicy zabiegowej
 • Epilepsja
 • Stany zapalne skóry
 • Trądzik w fazie aktywnej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

JAK JEDWAB | KOSMETYKA & WELLNESS

ul. Pira­mo­wi­cza 4
90 –254 Łódź,
 
E-mail: info@jakjedwabspa.pl
Tele­fon: 603 663 064
Domo­fon: 103

Godziny otwar­cia:
pn-pt      11.00−20.00
sb            9.00–15.00

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane