« wróć do listy zabiegów

Zabiegi na twarz Exuviance

Marka Exuviance wywodzi się z amerykańskiego laboratorium NeoStrata, stworzonego przed 40 laty przez dwóch wybitnych naukowców, znanych z niespotykanej i niedoścignionej pasji w dziedzinie dermatologii.

 

Zabiegi Exuviance to profesjonalna pielęgnacja różnego rodzaju skóry. Wyjątkowa siła Exuviance to nowatorskie składniki aktywne, tzw. „molekuły piękna”, chronione licznymi patentami oraz technologia transportu substancji aktywnych do głębi skóry pacjenta, tzw. „kompleksy amfoteryczne”.

 

Exuviance Professional to linia przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji medycznej w gabinetach kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich.

Witajcie piękne oczy

Exuviance - zabieg na okolice oczu - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Zabieg na okolice oczu z delikatnym peelingiem kwasowym, masażem i odmładzającymi płatami, bogatymi w składniki gwarantujące rewitalizację. Daje efekt rozjaśnienia i rozświetlenia skóry wokół oczu, redukuje cienie i oznaki zmęczenia, przywraca młodość i blask.

 

Zabieg Witajcie piękne oczy 100 zł

Odżywczy koktajl dla skóry

Exuviance - Odżywczy koktajl dla skóry - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Energetyczny i odżywczy zabieg przy użyciu kosmetyków Exuviance dla skór wymagających kompleksowej kuracji, wspomagającej walkę z oznakami upływu czasu. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, odmłodzona i wypoczęta. Zabieg z łagodnym, lecz efektywnym peelingiem.

 

Odżywczy koktajl dla skóry 230 zł

Skóra w blasku zdrowia

Exuviance - Skóra w blasku zdrowia - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Unikalna kuracja pozwalająca zachować młodzieńczy blask i przywracająca skórze świeżość. Preparaty złuszczające, nawilżające i normalizujące pracę gruczołów sprawiają, że skóra pozostaje w doskonałej kondycji i zachowuje idealny wygląd.

 

Skóra w blasku zdrowia 230 zł

Stop naczynkom

Exuviance - Stop naczynkom - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Zabieg odpowiada na potrzeby skór wrażliwych z problemami naczyniowymi. Zwalcza przyczyny i oznaki rumienia i zaczerwienienia skóry. Bogaty skład preparatów sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy koloryt i jest wyciszona.

 

Stop naczynkom 230 zł

Terapia dotleniająca O2

Exuviance - Terapia dotleniająca O2 - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Zabieg musujący na twarz, który skutecznie dotlenia skórę, pobudza jej odbudowę i intensywnie odświeża. Jego sercem jest delikatnie bąbelkująca maska, działająca silnie dotleniająco, skutkiem czego skóra staje się gładka, zdrowa i rozświetlona. Zabieg polecany przy cerach szarych, matowych, zmęczonych.

 

Terapia dotleniająca O2 230 zł

Age Reverse

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

JAK JEDWAB | KOSMETYKA & WELLNESS

ul. Pira­mo­wi­cza 4
90 –254 Łódź,
 
E-mail: info@jakjedwabspa.pl
Tele­fon: 603 663 064
Domo­fon: 103

Godziny otwar­cia:
pn-pt      11.00−20.00
sb            9.00–15.00

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane