« wróć do listy zabiegów

Endermologia - zabieg modelujący ciało

Endermologia to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, działa wyszczuplająco, modelująco i pomaga pozbyć się cellulitu. Jest to jedna z najbardziej sprawdzonych i nieinwazyjnych metod, stosowanych kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:

  • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
  • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
  • ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
  • w terapii przeciwobrzękowej,
  • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
  • eliminacja toksyn z organizmu,
  • rozluźnianie napiętych mięśni.

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.

 

Pełna kuracja, dzięki której pacjent osiągnie satysfakcjonujące efekty, to około 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Zabiegi wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia.

 

Endermologia - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Cennik zabiegów endermologii

Pojedynczy zabieg (+ kostium 100 zł)          czas trwania zabiegu 40 min. 150 zł
Pakiet 5 zabiegów (+ kostium 50 zł)            czas trwania zabiegu 40 min.           600 zł
Pakiet 10 zabiegów (kostium gratis)            czas trwania zabiegu 40 min.  1000 zł
   
   
Pojedynczy zabieg (+ kostium 100 zł)         czas trwania zabiegu 60 min. 225 zł
Pakiet 5 zabiegow (+ kostium 50 zł)           czas trwania zabiegu 60 min.     900 zł
Pakiet 10 zabiegów (kostium gatis)             czas trwania zabiegu 60 min. 1500 zł

 

Zalety endermologii

Efekty zabiegów endermologii są widoczne już po pierwszej wizycie – skóra wyraźnie się wygładza i nabiera sprężystości, ale pełen efekt w postaci zlikwidowanego lub znacząco zredukowanego cellulitu i wyszczuplenia (widocznego również w zmniejszeniu rozmiaru ubrania) oraz wymodelowania sylwetki można zobaczyć dopiero po przeprowadzeniu pełnej kuracji.

 

Bardzo istotnym, choć nie kluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii Pacjent odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.

 

Sama endermologia nie wymaga ze strony pacjenta wcześniejszych przygotowań. Przed przystąpieniem do zabiegu, który trwa 40 minut, pacjent otrzymuje specjalną odzież zabiegową, tak zwany endermowear, w którym przystąpi do masażu endermologicznego. Endermowear jest niezbędny ze względu na specyfikę masażu, ułatwia on poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii.

 

Terapeuta prowadząc głowicę urządzenia powoduje powstanie fałdy skórnej pod wpływem podciśnienia. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny.

 

Wprowadzenie techniki pracy wykorzystującej izometryczne napięcia mięśni sprawia, że efekty zabiegów endermologii stają się jeszcze bardziej zauważalne, zaś sama procedura pomaga zwiększyć ogólną wydolność organizmu i spowodować, że sylwetka będzie łatwiej poddawała się modelowaniu.

 

Wskazania pozabiegowe

Jeśli przeprowadzają Państwo pełną kurację endermologiczną i zależy Wam na uzyskaniu jak najbardziej spektakularnych efektów powinniście w jej trakcie pamiętać przede wszystkim o przestrzeganiu zasad zdrowego odżywiania i właściwym, obfitym nawadnianiu organizmu – wypijanie ok 2,5 l wody dziennie w trakcie terapii jest najlepszym gwarantem zadowalających efektów.

 

Przeciwwskazania do zabiegu endermologii

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu endermologii są:

  • ciąża,
  • żylaki,
  • aktywna choroba nowotworowa.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

JAK JEDWAB | KOSMETYKA & WELLNESS

ul. Pira­mo­wi­cza 4
90 –254 Łódź,
 
E-mail: info@jakjedwabspa.pl
Tele­fon: 603 663 064
Domo­fon: 103

Godziny otwar­cia:
pn-pt      11.00−20.00
sb            9.00–15.00

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane