« wróć do listy zabiegów

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i upiększanie skóry - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesnym i przede wszystkim nieinwazyjnym systemem odmładzania i upiększania skóry. Polega na głębokim wprowadzaniu w skórę składników aktywnych najnowszej generacji, połączonych w odpowiednio dobranych proporcjach i gwarantujących optymalne efekty działania, bez konieczności stosowania igieł.

 

Tajemnicą skuteczności mezoterapii bezigłowej jest zjawisko elektroporacji, wywołane specjalną falą elektromagnetyczną, występującą pod postacią impulsów. Pod jej wpływem w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały, poprzez które preparaty aktywne przedostają się do wnętrza komórek. W zależności od potrzeb i właściwości skóry, długość oraz częstotliwość impulsów może być odpowiednio regulowana.

 

Zazwyczaj stosuje się terapie składające się z 10 zabiegów, gdyż dopiero po wykonaniu serii zabiegów efekty będą trwałe.

 

Cennik mezoterapii bezigłowej

Pojedynczy zabieg 200 zł
Pakiet 10 zabiegów 1500 zł

 

Przeciwwskazania do mezoterapii bezigłowej

  • ciąża,
  • rozrusznik serca,
  • implanty w okolicy zabiegowej,
  • epilepsja,
  • stany zapalne skóry,
  • trądzik w fazie aktywnej.

 

Za pomocą mezoterapii bezigłowej wykonujemy wiele różnych programów zabiegów estetycznych z użyciem wysoce efektywnych substancji biologicznie czynnych. Komponuje się z nich tzw. koktajle, które stanowią mieszaninę substancji takich jak: ekstrakt z karczocha, kofeina, pirogronian sodu, L-karnityna, krzemionka organiczna, rutyna, nostrzyk żółty. Efektem jest likwidacja „skórki pomarańczowej”, odtoksycznienie tkanek, stymulacja krążenia krwi i limfy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

JAK JEDWAB | KOSMETYKA & WELLNESS

ul. Pira­mo­wi­cza 4
90 –254 Łódź,
 
E-mail: info@jakjedwabspa.pl
Tele­fon: 603 663 064
Domo­fon: 103

Godziny otwar­cia:
pn-pt      11.00−20.00
sb            9.00–15.00

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane