« wróć do listy zabiegów

Zabiegi na twarz Image Skincare

IMAGE Skincare - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Podstawowym zadaniem preparatów IMAGE Skincare jest spłycanie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka. Misją marki jest powstrzymywanie efektów upływajacego czasu. Założeniem jej twórców było stworzenie silnych preparatów, docierających do głębszych warstw naskórka. 

4 Layer Face Lift

Image Skincare Layer Face Lift - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Zabieg  4 Layer Face Lift przeznaczony jest dla skór odwodnionych, przesuszonych i poszarzałych. Jest to także idealny zabieg dla osób ze skórą wrażliwą i problemami naczyniowymi, trądzikiem różowatym (doskonale wycisza stany zapalne) oraz tych, którzy boją się bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

 

Podstawą zabiegu jest 30% witamina C, współdziałająca z enzymami pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliację i rozjaśnienie. Największą zaletą zabiegu jest jednak jego stymulujący wpływ możliwy dzięki zastosowaniu witaminy C. Zabieg 4 Layer Face Lift pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i usprawnia mikrocyrkulację w naczyniach włosowatych. Zabieg można wykonywać naprzemiennie z mikrodermabrazją.

 

4 Layer Face Lift 250 zł
Pielęgnacja okolic oczu (30% witamina C) 60 zł
4 Layer Face Lift + pielęgnacja okolic oczu 300 zł

 

4 Layer Face Lift jest zabiegiem całorocznym, który w szybki i spektakularny sposób poprawia wygląd skóry, a wykonany jednorazowo jest idealnym zabiegiem bankietowym.

Wrinkle Lift Treatment

Image Skincare Wrinkle Lift Treatment - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Zabieg eksfoliacyjny Wrinkle Lift Treatment przeznaczony jest dla skór dojrzałych (wszystkie typy starzenia objawiające się na skórze), z widocznymi zmarszczkami, szorstkich w dotyku, zmęczonych oraz dla skór problematycznych (przetłuszczających się lub z trądzikiem zaskórnikowym). Zabieg opiera się na roztworze 40% kwasu glikolowego i retinolu. Zalecany jest osobom, których skóra traci elastyczność, jest niejednorodna, pojawiły się na niej zmarszczki i przebarwienia.

 

Wrinkle Lift Treatment 250 zł

Lightening Lift Treatment

Image Skincare Lightening Lift Treatment - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Zabieg eksfoliacyjny Lightening Lift Treatment przeznaczony jest do przeprowadzania kuracji likwidującej przebarwienia pigmentacyjne. Jego formuła opiera się na 50% roztworze kwasu mlekowego i 15% zawartości substancji rozjaśniających, m.in. kwasu kojowego oraz mącznicy lekarskiej.

 

Zabieg ten skutecznie rozjaśnia przebarwienia (o szerokim podłożu), a także doskonale odświeża naskórek, dodaje skórze blasku, pozostawia efekt liftingu i sprawia, że twarz promienieje naturalnym zdrowiem.

 

Lightening Lift Treatment 250 zł
Pielęgnacja okolic oczu (kwas mlekowo-kojowy) 60 zł
Lightening Lift Treatment + pielęgnacja okolic oczu 300 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

JAK JEDWAB | KOSMETYKA & WELLNESS

ul. Pira­mo­wi­cza 4
90 –254 Łódź,
 
E-mail: info@jakjedwabspa.pl
Tele­fon: 603 663 064
Domo­fon: 103

Godziny otwar­cia:
pn-pt      11.00−20.00
sb            9.00–15.00

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane