« wróć do listy zabiegów

Zabiegi na twarz iS CLINICAL

iS CLINICAL - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Zabiegi profesjonalne iS CLINICAL zostały opracowane z myślą o szybkiej odnowie skóry, redukcji pierwszych zmarszczek, wygładzeniu i ujędrnieniu skóry.

 

iS Clinical to ekskluzywna marka preparatów kosmeceutycznych do pielęgnacji skóry, stworzona przez amerykańską firmę INNOVATIVE SKINCARE. Stanowi idealne połączenie nauki i piękna. Zabiegi i produkty IS CLINICAL są zalecane przez wiodących dermatologów, chirurgów plastycznych, onkologów, instytucje medyczne oraz lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie. Mają szerokie spektrum działania, pozwalają na odmładzanie skóry, walkę z uciążliwymi przebarwieniami, trądzikiem, zapewniają też najlepszą z możliwych ochronę antyoksydacyjną. Są stworzone przez połączenie silnych preparatów naturalnych (głównie roślinnych) o farmaceutycznej klasie. Zawierają unikatowe wyciągi roślinne, takie jak wąkrotka azjatycka (lekarstwo tygrysów bengalskich). Unikalne jest także połączenie witaminy C z trójpeptydem miedzi, który pobudza komórki do wzrostu.

 

Do entuzjastek marki należy wiele gwiazd, takich jak Angelina Jolie, Halle Berry, Beyonce, Renee Zellweger, Demi Moore, Gwyneth Paltrow czy Mary J. Blige.

Ogień i lód – Red Carpet Facial

iS CLINICAL Red Carpet Facial - Jak Jedwab Kosmetyka & Wellness Łódź

Ogień i lód to najbardziej prestiżowy zabieg iS CLINICAL, który otrzymał polską nagrodę COSMOPOLITAN Prix de Beaute 2011 oraz nagrodę amerykańskiego magazynu „InStyle” jako ulubiony zabieg gwiazd.

 

Ten wyjątkowo efektywny zabieg redukuje zmarszczki, przebarwienia, oczyszcza skórę i zamyka pory. W widoczny sposób odmładza skórę w kilka minut i dlatego jest idealny przed imprezą. Natomiast stosowany w serii przyczynia się do głębokiej regeneracji skóry o długotrwałym efekcie. W takim przypadku zabiegi mogą być wykonywane w odstępach 14-dniowych. Jest to zabieg całoroczny, w szybki i spektakularny sposób poprawiający wygląd skóry, wykonany jednorazowo jest idealnym zabiegiem bankietowym. 

 

Zabieg Ogień i lód – Red Carpet Facial 300 zł

 

„Ogień i lód” to nazwa idealnie oddająca istotę odczuć towarzyszących w trakcie zabiegu. W pierwszej fazie na skórę aplikowana jest intensywna maska rozgrzewająca, która wykorzystuje działanie kwasów pochodzenia roślinnego, retinolu o jakości farmaceutycznej oraz niacyny w połączeniu z antyoksydantami. Następnie nakładana jest maska chłodząca z mentolem. Precyzyjne działanie masek zostaje wzmocnione poprzez nałożenie bogatego w przeciwutleniacze serum z kwasem L-askorbinowym oraz wysokiej jakości serum nawilżającego. Takie połączenie preparatów gwarantuje najlepsze efekty.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

JAK JEDWAB | KOSMETYKA & WELLNESS

ul. Pira­mo­wi­cza 4
90 –254 Łódź,
 
E-mail: info@jakjedwabspa.pl
Tele­fon: 603 663 064
Domo­fon: 103

Godziny otwar­cia:
pn-pt      11.00−20.00
sb            9.00–15.00

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane